Femeia de azi

Discutii despre moda, familie, beauty, sanatate, casa, gradina..etc

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Mier Apr 28, 2010 1:10 am

Fetelor, din cate am citit designerul Catalin Botezatu ar fi batut-o pe fosta lui iubita Bianca Dragusanu...

De mult ii promisese aceasta bataie si se pare ca acum s-a tinut de cuvant...
Ce parere aveti despre acest subiect?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Mier Apr 28, 2010 1:11 am

Mie imi place ff mult de Catalin, este un baiat modest, chiar daca pare increzut...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Joi Mai 06, 2010 3:46 pm

Eu nu sunt de acord cu "bataia", nu rezolvi nimik prin bataie, dar imi place de Catalin ff mult si nu cred ca ar fi dat in ea, el zice ca doar a scuturat-o un pic, sa se trezeasca la realitate...astept si parerile voastre.
Sus In jos
flori82
MODERATOR
MODERATOR

Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 34
Localizare : Teleorman

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Joi Mai 06, 2010 4:21 pm

Eu nu ştiu ce să mai cred... Nu am o părere nici bună nici proastă despre Cătălin, de ea nu-mi place, are ea ochi frumoşi dar prea e operată... Clar e că mass-media o promovează mai mult decât merită , exagerează şi cu bătaia şi tot ... Oooo, că ce le mai place unora să relateze despre scandaluri şi alte cele , dar despre un lucru bun, demn de ştiut şi de urmat ca model, nu se înghesuie nimeni să prezinte sau să scrie.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Joi Mai 06, 2010 4:29 pm

Mare dreptate ai Flori!
Sus In jos
ioanaa2
O fata super
O fata super

Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 34
Localizare : jud arad loc iratos

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Lun Iun 14, 2010 5:52 am

eu nu cred ca ar fi batuto
acum umbla dupa el sa se inpace
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Joi Iul 08, 2010 9:12 pm

totul este facut de fatada
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Lun Iul 12, 2010 4:28 pm

De "d-na Cauciucata" sunt satula la maxim....acu nu mai stiu care este treaba pe la Tv dar intr-un timp la Capatos numai subiectul asta il vedeai...de asta mi s-a si scarbit de emisiunea lor.....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Lun Iul 12, 2010 4:30 pm

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu   Astazi la 6:54 am

Sus In jos

Bianca Dragusanu batuta de Catalin Botezatu
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Femeia de azi :: Prima categorie :: Diverse :: Monden-
Mergi direct la: